JESTEŚMY NA YOUTUBE.COM

PARTNERZY

Portal Ludzi Sztuki to innowacyjny projekt, który został powołany do życia przez Roberta Ziółka, właściciela firmy dystrybucyjno-produkcyjnej Mushchelka Group. Powstała w ten sposób wirtualna platforma ma na celu zrzeszanie twórców z różnych dziedzin kultury i sztuki oraz zapewnianie im narzędzi promocyjnych, dzięki którym będą mogli zademonstrować swój talent światu. Największą wartością projektu jest proste założenie leżące u jego podstaw - wszystkie opublikowane na Portalu Ludzi Sztuki dzieła zostaną ocenione przez uznane autorytety w poszczególnych dziedzinach. Partnerami Mushchelka Group są bowiem największe osobowości świata kultury i sztuki.

Obraz, dźwięk, ruch, słowo: to kategorie, w których - niczym w galerii - zarejestrowani użytkownicy Portalu mogą prezentować swe umiejętności. Śpiew, taniec, malarstwo, poezja, rękodzieło - to tylko kilka z możliwych dziedzin.
Nadrzędnym celem Portalu Ludzi Sztuki jest odkrywanie i szlifowanie nowych talentów, kolejnych wielkich filmowców, malarzy, muzyków i pisarzy, przyszłych następców Krzysztofa Zanussiego, Wojciecha Kilara czy Czesława Niemena. Kontynuacją internetowych działań Portalu Ludzi Sztuki będą liczne wydarzenia organizowane przez Mushchelka Group, wliczając w to coroczny kilkudniowy Festiwal Ludzi Sztuki.

Najlepsi i najlepiej oceniani artyści będą zapraszani przez Mushchelka Group do szerszej współpracy, a także nagradzani wystawami, castingami, publikacjami, nagrywaniem płyt itp. Jeśli wierzycie, że to, co tworzycie, w co angażujecie swą energię i pasję, co stanowi w taki czy inny sposób treść Waszego życia, jest gotowe do zademonstrowania światu, Portal Ludzi Sztuki to zdecydowanie miejsce dla Was. Będziemy dumni, kiedy przy odrobinie naszej pomocy Wasze prace staną się rozpoznawalne w całej Polsce, a Wasza pasja i talent okażą się sposobem na życie.

Galeria LUMARTE - SZTUKA ONLINE jest internetową platformą wystawienniczą i zakupową, gdzie spotykają się artyści, kolekcjonerzy i miłośnicy sztuki. Galeria Lumarte jest także inspiracją i źródłem dla osób poszukujących pomysłów na urządzenie wnętrz - zarówno domowych jak i biznesowych.
Wychodzimy z założenia, że przyjemność z obcowania ze sztuką możemy czerpać na co dzień ponieważ miejsce sztuki jest nie tylko w galeriach i muzeach, ale także blisko nas, tam gdzie przebywamy najczęściej: w naszym domu czy miejscu pracy.

Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości. Wydruki prac oferowanych w galerii powstają lokalnie, w Polsce - w najlepszych drukarniach zajmujących się drukiem artystycznym. Wszystkie obrazy drukowane są na podłożach muzealnej jakości, co zapewnia im długowieczność. Stąd gwarancja, że zamówiona praca przez pokolenia będzie wyglądała dokładnie tak jak powinna.

Niepowtarzalne dzieła dostępne w Galerii Lumarte, w postaci oryginałów jak i wydruków Giclee znajdują odbiorców na całym świecie. Z dumą reprezentujemy i promujemy uznane oraz wschodzące talenty, zarówno artystów pochodzących z Polski, Europy i świata. Wśród artystów Lumarte znajdują się znakomici malarze, graficy, ilustratorzy, fotograficy oraz twórcy intermedialni. Różnorodność tematyk, stylów i technik z pewnością pozwoli nam znaleźć dokładnie to czego szukamy.

PARTNER INTERNETOWY